Verras je Lover: 5 Budget Valentijn Tips

Verras je Lover: 5 Budget Valentijn Tips

Valentijn is de dag om de liefde te vieren. Heb je inmiddels een relatie en wil je je lover verrassen op valentijn zonder dat het veel geld hoeft te kosten? Wij hebben vijf ideeen!

1. Verras je lief met een ontbijtje

Het mag dan een cliché zijn, een verrassingsontbijtje blijft een absolute aanrader. Zorg dat je lief niet wakker wordt en bereid in alle vroegte een ontbijtje zoals hij of zij dat lekker vindt. Doe iets speciaals: bak een lekker eitje, maak een leuk receptje, doe er kaarsjes en bloemen bij of maak het helemaal af met een lieve kaart of brief.

Als je na een tijdje je valentijn wakker kunt maken en kunt verrassen met een lekker ontbijtje beginnen jullie de dag meteen goed samen! Lees ook
Vier je Weekend met een Lekker Ontbijtje!‘.

2. Schrijf iets liefs

In een relatie wordt echt niet iedere dag gesierd door romantische teksten en liefdevolle gedichten. Hoewel je misschien regelmatig laat blijken hoezeer je je partner waardeert gaat er toch niets boven een mooie tekst.

Schrijf iets waarin je je gevoelens voor je valentijn helemaal kunt uitstorten. Praat over mooie dingen die jullie samen hebben meegemaakt en maak duidelijk hoe jouw lover je leven iedere dag verrijkt. Je kunt er ook voor kiezen om een fotoboekje te laten drukken met daarin leuke foto’s van jullie relatie met lieve teksten eronder.

3. Organiseer een romantische middag

Je kunt je lief verrassen met een leuke middag die niet veel hoeft te kosten. Jullie kunnen een wandeling maken door de natuur en onderweg een mini-picknick houden met een flesje Proseco of chocolademelk uit een thermoskan. Of wat dacht je van deze klassieker: de bioscoop!

Andere goedkope opties zijn een middag naar een museum, gezellig samen winkelen, een spelletje spelen voor de openhaard of lekker samen op de bank een filmpje kijken.

4. Maak een heerlijk diner

Uit eten gaan kost jullie zomaar vijftig euro terwijl thuis eten ook hartstikke romantisch kan zijn! Je kunt ervoor kiezen om een leuk dinertje in elkaar te zetten. Bereid al het één en ander voor zodat je niet de hele tijd in de keuken hoeft te staan en maak het jezelf ook niet te moeilijk.

Je kunt er ook voor kiezen om samen te gourmetten, steengrillen, fondueen of bakplaten. Op die manier zitten jullie samen een langere tijd gezellig aan tafel en hoef je niet lang in de keuken te staan.

5. Ga in elkaar op!

De kroon op iedere valentijnsdag is een intieme en romantische vrijpartij die jullie dichter bij elkaar brengt. Na een gezellige en romantische dag samen kunnen jullie lekker samen in bad gaan of tegen elkaar aankruipen in bed.

Je kunt je valentijn nog verder verwennen door wat massageolie in huis te halen en een heerlijke massage te geven. Door seks te hebben komt er een hormoon vrij waardoor jullie je heerlijk verbonden met elkaar gaan voelen.

Na een geweldige dag kunnen jullie in elkaars armen in slaap vallen, en kun je nog zachtjes in zijn oor fluisteren dat je van hem houdt.

TextAd

Reacties op Verras je Lover: 5 Budget Valentijn Tips

  1. Katja  11-02-2010 om 12:35

    De laatste 8/9 maanden was het voor mij elke dag valentijnsdag :-)
    Ik ga even kijken of ik ergsn een blok post it’s kan kopen in de vorm van een hartje. Dan plak ik de hele koelkast vol met alle redenen waarom ik van hem hou. Ontbijtje is ook erg leuk. Ga ik ook doen!

    • Eve  06-11-2010 om 08:35

      Die vind je bij ACTION :D samen in een pakketje met groene tekstballonnetjes en oranje handjes met daarop check this out. kost iets van een halve euro of 1 euro..

  2. Sarah  09-02-2012 om 20:58

    heej allemaal leuke ideeën hier maar ik wil morgen voor mijn vriend koken, daar ben ik niet heel goed in maar ik wil me best doen.. weten jullie meschien iets voor mij dat ik kan maken? Het zou fijn zijn als ik hulp krijg want heb al van alles geprobeert! alvast bedankt ! groetjes Sarah

  3. Charlotte  13-02-2012 om 06:24

    Op ah.nl heb je veel makkelijke, leuke en lekkere recepten! De pasta met broccoli en zalm is bijv. Een echte aanrader.

  4. Anoniem :)  26-02-2012 om 11:43

    Oh Wat lees ik toch altijd graag jullie blog! Het is altijd positief en gezellig en handig! Maar ik heb een vraag en misschien kunnen jullie daar ook wat mee voor een volgende blogpost. Ik wil graag op date met een jongen waar ik anderhalf jaar geleden ook mee gedate heb, maar ik wil wat meer moeite doen om hem te laten zien dat ik hem wel echt echt heel leuk vindt. Een verrassingsdag, niet een cliche dag die hij makkelijk vergeet. Ik zat zelf al te denken om een treinticket naar parijs te doen, voor een dagje uit… Of naar een voorstelling, zoals cirque du soleil ( of hoe je het ook schrijft;) of…..een luchtballon vaart, of een pretpark ofzo? Maar iets wat echt wat bijzonderder is om te doen. En ik vind het niet erg om wat meer uit te geven, dat kan gewoon wel. Hij is ook sportief dus iets in die trant zou ook leuk zijn, maar WAT? Ik had al gezien dat iemand had gepost dat je ergens kon leren snowboarden, dus ik dacht eerst: wat leuk! Maar… Ik ga dan natuurlijk heel de tijd onderuit, ik hou niet zo van kou, en misschien is het ook een beetje raar als ik hiermee kom van: verrassing! Jij gaat mij wat leren vandaag! Ik dacht ook aan de dierentuin maar ik weet niet of hij daar wel van houdt…
    Maar goed ik ben dus heel benieuwd waar jullie creatieve breinen mee komen! Het is trouwens wel bedoeld voor deze koude dagen dus… Daar moet ik ook rekening mee houden…
    Ok dankjewel alvast! X