Lekker Makkelijk Gezond Leven

Lekker Makkelijk Gezond Leven

Heb je vaak een gebrek aan energie? Slaap je door je wekker heen? Last van de bekende middagdip? Dan wordt het tijd om gezonder te gaan leven! En dat kan heel makkelijk zijn.

Een gids voor luie meisjes

In onze zoektocht naar informatie over gezond leven kwamen we op een leuk boekje van Anita Naik. Dit boekje draait om no nonsense gezond leven, en daar houden wij wel van! Zoals we al schreven in ‘Gezond gewicht behouden: de richtlijnen’ zijn het vaak de kleine dingen die het verschil maken.

Slimme trucs

Aan de hand van een groot aantal ‘slimme trucs’ leer je je lichaam te verzorgen zoals het zou moeten. Want als je helemaal gezond bent word je elke ochtend fris wakker, en heb je de hele dag lang meer energie. Dat dit waar is weten we allemaal, maar hoe word je dan gezond? Een aantal ‘slimme trucs’ voor bijvoorbeeld een betere conditie:

  1. Chocola is nergens goed voor, dus neem het niet. Als je zin hebt in iets zoets, houd het dan op fruit (rijk aan natuurlijke suikers), geroosterd brood met honing (natuurlijke suikers en koolhydraten – daar krijg je energie van) en, als het dan echt niet anders kan, wat pure chocola.
  2. Drink minder koffie en alcohol. Saai, ik weet het, maar deze stimulerende middelen hebben maar heel even effect, en daarna duikt je energieniveau weer naar beneden. En wat nog erger is, ze werken verslavend – dus je moet er steeds meer van drinken voor hetzelfde effect. Drink in plaats hiervan meer water. Een paar glazen per dag tussen al die cappuccino’s door zullen het effect ervan verdunnen.
  3. Eet vaak, maar kleine beetjes tegelijk, bijvoorbeeld om de drie uur iets. Op die manier blijft je bloedsuikerspiegel op niveau, zodat je je lekker fit voelt.

Meer informatie

Het boekje is lekker goedkoop te bestellen op Bol.com.

TextAd

Categorie: Lichaam Zoekwoorden: , , , , ,

Gerelateerd
Gezond Leven Tips

3  Reacties op Lekker Makkelijk Gezond Leven

  1. JOycee  31-05-2007 om 17:13

    Meer leuke boekjes als … en …
    Dat zijn veel boekjes! ;)

  2. Sanne  01-06-2007 om 12:20

    Ja maar ze lezen lekker!

  3. Sandra  03-08-2009 om 21:25

    Jeetje wat een verkleinwoordjes. Chocola nergens goed voor? Zeker niet de laatste inzichtjes van de wetenschap gevolgd :-)

Reageer op ‘Lekker Makkelijk Gezond Leven’